GasestiOrice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Inchei asigurari - pt mai multe detalii cititi topicul
amenajari interioare sanitare demolari emailat de cazi electrica EmptyLun Mai 07, 2012 9:39 am Scris de jh0nny89

» Contact Administrator !
amenajari interioare sanitare demolari emailat de cazi electrica EmptySam Apr 07, 2012 6:50 am Scris de Alin

» Repar calculatoare/laptopuri si diverse!
amenajari interioare sanitare demolari emailat de cazi electrica EmptySam Apr 07, 2012 6:47 am Scris de Alin

» Vand urmatoarele
amenajari interioare sanitare demolari emailat de cazi electrica EmptySam Apr 07, 2012 1:05 am Scris de BlackMan

» salut
amenajari interioare sanitare demolari emailat de cazi electrica EmptyDum Apr 01, 2012 2:31 am Scris de Vizitator

» Programul de Intermediere Clienți IronFX - Cele mai bune comisioane ale pieței și abilitatea de a câștiga bonus pe comisionul de intermediere
amenajari interioare sanitare demolari emailat de cazi electrica EmptyLun Mar 19, 2012 11:01 pm Scris de gabriellaIronFX

» De ce investitorii aleg IronFX
amenajari interioare sanitare demolari emailat de cazi electrica EmptyLun Mar 19, 2012 7:23 am Scris de gabriellaIronFX

» Cumpar placa de baza + procesor + placa video
amenajari interioare sanitare demolari emailat de cazi electrica EmptyJoi Mar 15, 2012 12:44 pm Scris de BlackMan

» Un mic ghid pentru optimizare SEO
amenajari interioare sanitare demolari emailat de cazi electrica EmptyVin Mar 09, 2012 5:13 am Scris de Alin

Parteneri
forum gratuit

Submit your website to 20 Search Engines - FREE with ineedhits! Adauga site in top online ecomert servicii ecomerce

amenajari interioare sanitare demolari emailat de cazi electrica

In jos

amenajari interioare sanitare demolari emailat de cazi electrica Empty amenajari interioare sanitare demolari emailat de cazi electrica

Mesaj Scris de Daniel_s Vin Feb 24, 2012 1:17 pm

Gresie faianta, Parchet, RASCHETEZ montez parchet clasic, laminat, dusumea, Instalati electrice, Instalati sanitare +hasnale camine , termosistem POSED SCHELA (polistiren vata) ,hidoizolati membrana bitumatica , gleturi, zugraveli , rigips, sape din beton, sapa auto nivelante ,tencuieli, zidarie ,lambriuri,polate, constructi metalice, montez tapet , caramizi de sticla, folie geamuri, linoleu ,mocheta ,mobila , sina de perdea, draperi ,tavan decorativ etc:
---- MONTEZ SI EZECUT SEMINEE pentru case vile
----- DEMOLARI gauri de terecere demolat de ziduri Gauri de hota cu bormasina profesionala(picamar)
-----EMAILEZ CAZI CHIUVETE CALITATE
- --- La cererea clientului pot aduce si materialele acasa evacuiez si moluzul
----- Experienta in domeniu in strainatate cat si acasa
---- Deplasare oriunde in tara si in strainatate
---- Sfaturi practice, recomandari
----Posibilitatea de a lucra cu firme sau intermediari
----ACUM TOTUL IN CASA TA NU TREBUIE DECAT SA MA SUNATI
---- LUCREZ CURAT SI RESPONSABIL ,CALIATE SERIOZITATE RAPIDITATE POTITUDINE ROG SI OFER SERIOZITATE
Contact : 0745666133 0768534365

Daniel_s
Vizitator


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum