GasestiOrice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Inchei asigurari - pt mai multe detalii cititi topicul
De ce investitorii aleg IronFX EmptyLun Mai 07, 2012 9:39 am Scris de jh0nny89

» Contact Administrator !
De ce investitorii aleg IronFX EmptySam Apr 07, 2012 6:50 am Scris de Alin

» Repar calculatoare/laptopuri si diverse!
De ce investitorii aleg IronFX EmptySam Apr 07, 2012 6:47 am Scris de Alin

» Vand urmatoarele
De ce investitorii aleg IronFX EmptySam Apr 07, 2012 1:05 am Scris de BlackMan

» salut
De ce investitorii aleg IronFX EmptyDum Apr 01, 2012 2:31 am Scris de Vizitator

» Programul de Intermediere Clienți IronFX - Cele mai bune comisioane ale pieței și abilitatea de a câștiga bonus pe comisionul de intermediere
De ce investitorii aleg IronFX EmptyLun Mar 19, 2012 11:01 pm Scris de gabriellaIronFX

» De ce investitorii aleg IronFX
De ce investitorii aleg IronFX EmptyLun Mar 19, 2012 7:23 am Scris de gabriellaIronFX

» Cumpar placa de baza + procesor + placa video
De ce investitorii aleg IronFX EmptyJoi Mar 15, 2012 12:44 pm Scris de BlackMan

» Un mic ghid pentru optimizare SEO
De ce investitorii aleg IronFX EmptyVin Mar 09, 2012 5:13 am Scris de Alin

Parteneri
forum gratuit

Submit your website to 20 Search Engines - FREE with ineedhits! Adauga site in top online ecomert servicii ecomerce

De ce investitorii aleg IronFX

In jos

De ce investitorii aleg IronFX Empty De ce investitorii aleg IronFX

Mesaj Scris de gabriellaIronFX Lun Mar 19, 2012 7:23 am

Misiunea IronFX este de a oferi clienților săi cele mai bune spread-uri și cea mai bună gamă de produse a pieței precum și o execuție de neegalat și o lichiditate ridicată susținută de cel mai avansat mediu de tranzacționare din lume. IronFX oferă clienților săi, retail sau instituționali, posibilitatea de a tranzacționa cu încrederea unui grup internațional de servicii financiare fondat în 1972, în timp ce beneficiază de cele mai bune condiții de tranzacționare la nivel global.

Daca aveti intrebari sau vreti sa deschideti un cont live pentru un castig suplimenta ma puteti contacte la adresa de email - GBizau@IronFX.com


Ultima editare efectuata de catre Alin in Lun Mar 19, 2012 9:32 am, editata de 1 ori (Motiv : mutat la Acte/Asigurari/Brokeri/Contabilitate/Leasing/Intermedieri (Auto, Imobiliare, Financiare s.a))

gabriellaIronFX

Mesaje : 2
Data de inscriere : 19/03/2012

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum