GasestiOrice
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Inchei asigurari - pt mai multe detalii cititi topicul
Un mic ghid pentru optimizare SEO EmptyLun Mai 07, 2012 9:39 am Scris de jh0nny89

» Contact Administrator !
Un mic ghid pentru optimizare SEO EmptySam Apr 07, 2012 6:50 am Scris de Alin

» Repar calculatoare/laptopuri si diverse!
Un mic ghid pentru optimizare SEO EmptySam Apr 07, 2012 6:47 am Scris de Alin

» Vand urmatoarele
Un mic ghid pentru optimizare SEO EmptySam Apr 07, 2012 1:05 am Scris de BlackMan

» salut
Un mic ghid pentru optimizare SEO EmptyDum Apr 01, 2012 2:31 am Scris de Vizitator

» Programul de Intermediere Clienți IronFX - Cele mai bune comisioane ale pieței și abilitatea de a câștiga bonus pe comisionul de intermediere
Un mic ghid pentru optimizare SEO EmptyLun Mar 19, 2012 11:01 pm Scris de gabriellaIronFX

» De ce investitorii aleg IronFX
Un mic ghid pentru optimizare SEO EmptyLun Mar 19, 2012 7:23 am Scris de gabriellaIronFX

» Cumpar placa de baza + procesor + placa video
Un mic ghid pentru optimizare SEO EmptyJoi Mar 15, 2012 12:44 pm Scris de BlackMan

» Un mic ghid pentru optimizare SEO
Un mic ghid pentru optimizare SEO EmptyVin Mar 09, 2012 5:13 am Scris de Alin

Parteneri
forum gratuit

Submit your website to 20 Search Engines - FREE with ineedhits! Adauga site in top online ecomert servicii ecomerce

Un mic ghid pentru optimizare SEO

In jos

Un mic ghid pentru optimizare SEO Empty Un mic ghid pentru optimizare SEO

Mesaj Scris de Alin Vin Mar 09, 2012 5:13 am

SEO este o ceata densa si magica ce se ridica dintr-o mlastina imputita. Doar initiatii pot trai in aceste conditii. - cam asa percep cei mai multi oameni fenomenul SEO (Search Engine Optimization).

De la inceput va avertizez ca NU sunt un profesionist al acestui domeniu, ci doar un webmaster care a avut Softpedia ca teren de joaca in acest sens.

Respectand regulile de mai jos va asigur ca nu veti fi filtrati de motoarele de cautare.

Reguli de baza:

1. Continutul paginilor este cel care va promoveaza atat prin calitate, cat si prin cantitate.
De aici expresia Content is King ! Fara continut real (ma refer la partea vizibila, nu codul HTML) nici vizitatorii si nici motoarele de cautare nu vor fi multumiti de site-ul vostru.

Cititi intreg ghidul pe softpedia
Alin
Alin
Administrator
Administrator

Mesaje : 15
Data de inscriere : 17/02/2012
Localizare : Bruxelles

http://sfaturixp.wordpress.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum